דלתות כניסה של דוראל – פטנט רשום תוצרת ישראל

דוראל מקבוצת דקור מייצרת בקפדנות דלתות כניסה מליבת אלומיניום בשילוב זכוכית, במגוון צבעים ועיצובים מחופים בלוחות אלומיניום דקורטיביים או דקורציות עץ ופורמייקה. כל רכיבי דלתות הכניסה מתוכננים בצורה מודולרית ומותאמת בצורה מיטבית לכל מפרט הנדסי, בהרכבה יעילה ומדויקת.

דלתות כניסה של דוראל ניתנות לעיצוב ולהתאמה אישית בהתאם לשפה העיצובית בבית בלקוח, תוך שילוב קידמה טכנולוגית עם חדשנות עיצובית וחומרים איכותיים ששומרים על ייחודם לאורך שנים.

הפטנט העולמי עליו מבוססת הטכנולוגיה של דלתות דוראל מאפשר ייצור איכותי ובלעדי של דלתות כניסה  העשויות ליבת אלומיניום חזקה ומיוחדת המאפשרת רמת דיוק מקסימלי וכושר נשיאה מרבי, גם כאשר מדובר בדלתות גבוהות וכבדות במיוחד – כנף המגיעה לגובה של 5 מטרים.

קולקציית דלתות הכניסה שלנו:

מעטה חיצוני B1
מעטה חיצוני אלומיניום
מעטה חיצוני אלומיניום דמוי עץ

 

דלתות כניסה גבוהות

דלתות גבוהות כיום פופולריות ביותר בעולם העיצוב והאופנה, מכיוון שדלתות כניסה גבוהות לבית מקנות תחושה של יוקרה מרחב ורושם ראשוני רחב. דלת כניסה גבוהה מצריכה דרישות עיצוב מיוחדות על ידי אנשי מקצוע אשר מומחים לעניין זה. בשנים האחרונות דלתות גבוהות הפכו פופולריות בבתים פרטיים ובבנייני מגורים כיוון שדלת כניסה רחבה וגבוה יוצרת תחושה של מרחב ויוקרה.

דלתות גבוהות לבית מחייבות תכנון וחומרי גלם שונים מכיוון שחומר הגלם של הדלת צריך לסחוב ולעמוד במשקל רב מאשר דלת כניסה רגילה מעץ לכן, נבחרים לצורך דלת כניסה גבוהה חומרים מיוחדים והתקנים ייחודיים שנועדו להקל על המשקל ולאפשר תפעול נוח.

יכולות הייצור הגבוהות של דוראל מאפשרות עיבוד וייצור דלתות כניסה במגוון חומרים איכותיים, תוך שמירה על דיוק וחוזק מרביים:

  • B – one
  • לוחות גרניט
  • אלומיניום
  • זכוכית
  • עץ גושני
  • "סיגמנט" פרופילי אלומיניום יחודיים

לדוראל ניסיון רב בייצור והתקנת אלפי דלתות כניסה  איכותיות בכל רחבי הארץ.
לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר והצוות המקצועי של מנהלי "דוראל" ישמח לעמוד לשירותכם.