דלתות מעוצבות

דלתות פנים וחוץ משפיעות על מראה הבית לא פחות משאר הרהיטים. חשוב לבחור את העיצוב של הדלתות בצורה נכונה ולהתייחס לשיקולים נוספים כמו פונקציונאליות, עמידות ובטיחות. את הסגנון של עיצוב הדלת ניתן לבחור על פי הטעם האישי או שאר האלמנטים הדקורטיביים.

תושבי ישראל, בעיקר במרכז, נהנים כיום מתנופת בנייה מואצת ולכן עולה אצלם הביקוש לדלתות פנים וחכוץ. מבחינת תושבי ערים מרכזיות בישראל, בחירה נכונה של הדלתות היא פונקציה של מספר שיקולי מפתח:

א. עלות הדלת – חשוב להגדיר בשלב מוקדם את התקציב עבור רכישת דלתות מעוצבות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, עיצוב דקורטיבי ומרשים לא תמיד מחייב חריגה מתוך מסגרת התקציב. כיום ניתן לעמוד בתקציב הדלתות בלי להתפשר על העיצוב וליהנות מכל העולמות.

ב. עמידות הדלת – דלתות חשופות מטבע הדברים לסוגים שונים של נזקים. במידה ומדובר על דלתות פנים, הן צריכות להיות עמידות בפני רטיבות כאשר שוטפים את הרצפה ולהחזיק מעמד גם לאחר שימוש יום יומי אינטנסיבי וממושך. לחילופין, בדלתות חוץ העמידות נמדדת בהגנה מפני פריצות והסגת גבול.

ג. מראה הדלת – דגמים חדשים של דלתות פנים וחוץ מעוצבים על ידי אנשי מקצוע ואדריכלים. המטרה היא להפוך את הדלת לחלק מחלל הפנים או החוץ, בלי לפגוע בפונקציונאליות שלה. את מראה הדלת ניתן לבדוק כאשר מגיעים לאולמות התצוגה או באמצעות הקטלוגים של הדגמים המובילים.

למה כדאי לקנות דלתות מעוצבות?

מלבד האמור לעיל, חשוב להזכיר את היתרונות בכל הנוגע לרכישת דלתות בכלל ודגמים מעוצבים בפרט. ראשית, ניתן למצוא היום מחירים סבירים ולא יקרים של דלתות מעוצבות האזור המרכז, אין צורך להתרחק יותר מדי. שנית, הביקוש לדלתות מייצר תחרות שפועלת בסופו של דבר לטובת הלקוחות.

לסיכום, כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבחירת דלתות. הן מוכיחות את עצמן בבית ומעוצבת ברמה גבוהה. בנוסף, תמיד אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי דגמים חדשים של דלתות. הדבר החשוב הוא לתת עדיפות לדגמים חזקים ולהשוות בין דלתות גם על פי המפרט הטכני המלא.