דלתות מרשימות לבית בעיצוב יוקרתי

בעבר הרחוק דלתות כניסה לבית היו בעיקר דלתות סטנדרטיות אשר שיוו מראה חיצוני דומה לכל הבתים כשהפונקציה הייתה ברורה ואחידה- עמידות כנגד פריצות. לא הייתה שום חשיבות למראה של הדלת, מלבד החוזק שלה ומספר המנעולים שהכילה. הוא היוותה פריט פרקטי לחלוטין, מה ששונה מאוד בימינו.

היום עיצוב הבית והמראה שלו תופס תאוצה בחשיבות של מה שהוא מכיל. גם בעולם האדריכלות  יש למראה הבית שלנו משמעות גדולה, ללא קשר לביטחון שהוא אמור להעניק. היום משרד אדריכלים ומעצבי פנים שממתכננים את הבית ואת העיצוב בוחרים בכובד ראש ובקפידה את הדלת כניסה. דלת שתתאים לחלל הבית ולאופיים של הדיירים, כזו שתיצור את התחושה היוקרתית והמכובדת ושתרמוז על תכולת הבית ועל יושביו.

 

דלתות כניסה                                                                                                                       

דלת כניסה יוקרתית ככל שתהיה, תהפוך את הכניסה של הבית למבואה מרשימה במיוחד ובעיקר תשרה אווירה יוקרתית. כמו כן, רוב הדלתות בשנים האחרונות הן דלתות שמשלבות מערכת נעילה מתקדמת עם חומרים איכותיים וחזקים ובעלי קשת רחבה של צבעים עיצובים וסגנון יוקרתי וייחודי. דלת כניסה יוקרתית לכל בית, הפכה לפריט עיצובי מאתגר בפני אדריכל או אדריכלית  ובכל משרד של אדריכלות יוקרה ועיצוב פנים רואים בה כפריט בעל חשיבות גדולה שמייצג את האנשים שגרים מאחוריה.

 

 דלת בהתאמה אישית                                                                                           

הרבה בעלי דירות ובתים בהתייעצות עם ארכיטקט או אחד האדריכלים, מעוניינים שדלת הבית שלהם תהיה ייחודית ותשתלב עם סגנון ספציפי וחומרים יוקרתיים, וזאת הסיבה שהם מזמינים דלת כזו מבעל מקצוע מומחה. דלת מסוג זה היא דלת מרשימה ומקרינה הרבה יוקרה היא יכולה להיות בנויה ממגוון של חומרים בשילוב ייחודי של אלומיניום, זכוכית מעובדת, עץ, פורמייקה, מתכות אל-חלד, מראות ועוד. גם הגמורים שלה הם מקצועיים ואיכותיים וכמובן העמידות של כל דלת כזו היא לאורך של שנים. דלת יוקרתית זו דלת שמכילה בתוכה יופי, איכות וגם חוזק וביטחון לכן היא גם דלת שעלותה גבוהה.

 

מאפיינים של דלת יוקרתית

דלת כניסה וכמו כן דלתות פנים יוקרתית הן מחייבות ליצור הרמוניה בתוך חלל הבית ולא להיות סותרות לטון העיצובי של הבית. דלתות אלה צריכות להיות מותאמות עם שאר עיצוב הבית והגוונים שבתוכו לשמור על קו אחיד בין כל הרהוט בין כל חלל וחלל. הדלת הזו אמורה להתמזג גם עם הסביבה החיצונית וגם עם הפנימית. הזמנה של דלת כניסה יוקרתית בעבודת יד או בהתאמה תאפשר לכם לבחור את כל העיצוב של הדלת, הפרזול, הידיות, החלונות ואת כל שאר החומרים שמשולבים בדלת.

 

השקעה לטווח ארוך

ברור שכל מה שתשקיעו בבית שלכם לא ירד לטמיון ורק ישדרג וייקר את ערך הבית.  יחד עם זאת, חשוב שיהיה נעים לחיות בין דלתות מעוצבות וייחודיות שהם הרושם הראשוני לכל חלל והן לחיצת היד הראשונית לכל אורח, הן גם יכולות להעניק ביטחון בשל החומרים האיכותיים והחזקים שכל דלת כזו מכילה. אין ספק שכל דלת שכזו עלותה גבוהה יותר מכל דלת רגילה אחרת, אך כפי שצוין השווי שלה מעלה את שווי הנכס, היא מרשימה, וכל מי שיתארח אצלכם או בשכנות אליכם יקבל את הרושם היוקרתי שאותה דלת כניסה יוקרתית מייצגת.