דלתות לחדרים כיצד לבחור נכון?

  • דלתות פנים דוראל

דלתות לחדרים מהפכה בתחום עיצוב הפנים

 

בשנים עברו, עיצוב הפנים הישראלי כלל בתוכו מעט מאוד התייחסות לתמונה הגדולה, זו שמבטיחה שעיצוב הפנים שלנו יהיה לא רק הרמוני, אלא שגם יוכל לאפשר גמישות באם נרצה להחליף את סגנון העיצוב, לחדש אותו ולהוסיף את הטאצ' הפרטי שלנו, מה שיהפוך את מקום המגורים שלנו לבית. לאותו בית שאנחנו חולמים לחזור אליו בסוף יום עבודה. היום, מעצבי פנים וגם אנשים פרטיים מבינים כי דלתות לחדרים המעוצבים שלנו צריכות לא רק להיות פרקטיות, אלא שהן חלק מאותו גימור שכולנו היינו רוצים בתוך ביתנו. גימור שהוא לא רק אסתטי, אלא גם פרקטי, איכותי, ואם אפשר – אז גם כזה שמגיע מחברה טובה, מייצור באיכות גבוהה וכחול לבן.

אנחנו מבינים כיום כי דלתות לחדרים הן לא רק אותן דלתות סטנדרטיות שמגיעות בילד-אין עם הדירה, אלא חלק חשוב בתהליך עיצוב הפנים שלנו, ולכן עלינו לבחור אותן בחוכמה, כדי שיבטיחו לנו גם את אותה גמישות בעיצוב, אבל גם שישארו לשנים רבות, ישרתו אותנו נאמנה וישארו אסתטיות, בדיוק כמו שקיבלנו אותן ביום הראשון.

DOREL מקבוצת דקור גאה להציג קו מוצרים איכותי, עשיר ומגוון, בשילובים שונים ומגוון אופציות שיתאימו לכל דורש. הדלתות לחדרים של DOREL מיוצרות ממגוון חומרים, אשר אפשר לשלב כדי להבטיח שעיצוב הפנים שלנו יהיה מושלם. תוכלו לבחור ממבחר אופציות: אלומיניום, זכוכית מעובדת, עץ, פורמייקה, מתכות אל-חלד, מראות ועוד. כל מה שתצטרכו, כיד הדמיון הטובה עליכם..

 

דלתות לחדרים איך בוחרים נכון?

ראשית, לא מתפשרים על איכות. הדלתות לחדרים של DOREL מיוצרות כולן במפעל כחול-לבן, במפעל מתקדם מסוגו במזרח התיכון, בסטנדרטים הכי טובים, שמבטיחים איכות לצד אסתטיקה, טכנולוגית צביעה ממוחשבת המאפשרת רמת איכות ודיוק, מה שמביא לאותה רמת הגימור שכולנו שואפים אליה בביתנו.

תמיד כשנבוא לבחור דלתות לחדרים נבחר במה שישרת אותנו נאמנה לאורך שנים. נסתכל בתוכניות עיצוב הפנים שלנו, או בעיצוב הקיים ונחליט לפיהם על החומרים מהן הדלתות לחדרים תהיינה עשויות. האם נרצה עץ במראה גולמי כדי ליצור תחושת זן בריאה? האם נלך דווקא על הפורמייקה, כדי ליצור מראה וינטאג' שנושק לשנות השבעים, וכך ניצור תחושה יותר צעירה של עיצוב הפנים שלנו? או שמה אנחנו בוחרים דווקא בדלתות לחדרים במשרד שלנו, בו נרצה לייצר תחושת הייטק, ניקיון ומקצועיות, ולכן נשלב מתכות לצד צבעים כהים או בהירים, שיקנו את אותו הגימור הנקי אליו אנחנו שואפים?

לא פחות חשוב, נבחר חברה שמספקת לנו את השירות הכי טוב לצד המוצר המעולה אותו אנחנו רוצים לרכוש. DOREL מספקת שירותים ללקוח הפרטי, כמו גם לאדריכלים וקבלנים, והכל באותה המצוינות והמחויבות שהביאה אותנו לפתוח מפעל קטן לייצור רהיטים ולהתפתח לארבעה סניפים המעסיקים יותר מ-100 עובדים, ומעניקים יחס אישי לכל לקוח, החל מהפרטי שרוצה שהדלתות לחדרים ישקפו את אופיו ואת אופי ביתו, עד לאדריכל שמחפש דלתות לחדרים ברמת גימור גבוהה, שלא יהיה לקוח – קטן כגדול, שלא יתלהב מהן ומהאופי שהן מעניקות לחדר.

 

לצפייה בכל דלתות הפנים שלנו לחצו